medyauzmani.com
Yeni Citroen logosu konsept otomobilde ilk kez kullanıldı – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

Yeni Citroen logosu konsept otomobilde ilk kez kullanıldı – Anayurt Gazetesi

Yeni Citroen logosu yeni bir konsept araçta görücüye çıkıyor ve 2023’ün ortalarından itibaren gelecek modellerde ve konsept otomobillerde kademeli olarak tanıtılacak.

Marka açıklamasına göre, şirketin yeni marka kimliği ve logosu ile Citroen’in tarihinde heyecan verici yeni bir dönem başlıyor. Yeni logo, 1919’daki orijinal oval logoyu yeniden yorumluyor. İlk olarak yeni bir konsept otomobilde piyasaya sürülen yeni logo, 2023’ün ortalarından itibaren gelecekteki modellerde ve konsept otomobillerde aşamalı olarak uygulanacaktır.

Yeni marka imzası, Citroen’in ulaşım çözümleri ve müşteri ilişkilerinde “cesur, kapsayıcı ve tutkulu” bir çağın hızlandığını gösteriyor. Marka, “Bizi Citroen gibi hiçbir şey hareket ettirmiyor” vaadiyle yeni bir slogan da kullanmaya başladı. Citroen tasarım ekibi tarafından geliştirilen yeni Citroen kimliği, Stellantis’in kendi tasarım ajansı Stellantis Design Studio’nun uzmanlığından yararlandı.

Konuyla ilgili değerlendirmesini yapan Citroen CEO’su Vincent Cope, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“103 yıllık tarihimizin belki de en heyecan verici bölümüne giriyoruz. Citroen’in taze, modern ve çağdaş bir görünüme bürünmesinin zamanı geldi. Yeni kimliğimiz, müşterilerimize sunduğumuz cesur ve yenilikçi otomobillerde ilerlemenin zarif bir simgesi, Geleneksel endüstrinin kurallarına meydan okumak Özellikle elektrikli olmak üzere gereksinimleri ne olursa olsun, tüm sürüş dahil tüm sürüş deneyiminin erişilebilir, konforlu ve keyifli olmasını sağlıyoruz. Büyüleyici bir deneyim ve geleceğin aile taşımacılığına daha bütünsel bir yaklaşım. Onu çok fazla etkilemeyeceği konusunda hemfikir olduğumuza inanıyoruz.”

Citroen’in global marka tasarımcısı Alexander Revert şunları söyledi: “Gelecekteki odak noktamızı netleştirmeye çalışırken, grafiksel olarak herkes için yenilikçi ulaşıma erişim vaadini temsil eden ilk Andre Citroen logosuna dönüyoruz. imza imza Gelecekteki tasarımlarımız için ön planda olan hassas, aynı derecede önemli bir gelişmedir.” İfadeler kullanın.

Citroen Pazarlama ve İletişim Başkanı Laurent Barria şunları söyledi: “Kimliğimizi modern bir şekilde yeniden yorumluyor, kökenlerimizi unutmadan herkese ve markamızın özüne sadık kalıyor ve işlerin çarpıcı biçimde değiştiğine dair net bir mesaj gönderiyoruz. Citroen’de.”

Onuncu kez logo yenileme

Yeni marka kimliğinin kalbinde dünyaca ünlü Citroen sembolü “Çift Açılı Chevron”un evrimi ve evrimi yatıyor. Citroen logosu, şirketin kurulduğu 1919 yılından bu yana onuncu kez yenilendi.

Daha geniş ve daha belirgin köşelere sahip “çift açılı şerit”, daha pürüzsüz bir dikey eliptik çerçeveyle çevrilidir. Yeni logo aynı zamanda Citroen modellerinin tasarım diline yeni bir yaklaşım getirecek. En göz alıcı dikey oval logo, Citroen modellerini anında tanınabilir kılan ayırt edici bir unsur olacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın