medyauzmani.com
Uygur Milletvekili Balıkesir ilçe ilçe ziyaret etti – Dost Haber

Uygur Milletvekili Balıkesir ilçe ilçe ziyaret etti

Uygur Milletvekili Dursunbei, Gönen, Gomesh, Edremit ve Ayvalık’ı ziyaret ederek ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek ilçe teşkilatları ve ilçe başkanlarıyla görüşmelerde bulundu. AKP’nin 20 yılda yaptığı yatırımları örgütün toplantılarında anlatan Uygurlar, 2023’e doğru yürürken örgütün çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

bölge organizasyonları ile kapı kapı dolaşarak; Uygurlar, STK’ları, kooperatifleri ve dernekleri ziyaret etti, üyelerini ziyaret etti ve yaşlıları, hastaları, tüccarları ve vatandaşları ziyaret etti. Görüştüğü vatandaşların taleplerini dinledi.

Uygur Milletvekili ziyaretlerinde şunları söyledi:

Meclis’teki geniş görev süremizi tamamladık. Dernek çalışırken biz de her hafta sonu Balıkesir’de hemşehrilerimizle bir araya gelmeye çalışıyorduk. Şimdi Meclis tatile girdiği için Balıkesir programlarımızı hızlandırdık. Bir araya gelip hemşehrilerimizle konuşuyoruz ve varsa taleplerini dinliyoruz. Sorunları çözüm noktasında ilgili yerlere yönlendirerek çözmeye çalışıyoruz. Hemşehrilerimiz bizi sevgi ve şefkatle kucaklıyor. Onlar için gece gündüz çalışıyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken aynı zamanda Balıkesir’e istihdam sağlayacak, insanımızın huzur, refah ve mutluluğuna dokunacak yatırımlara yönelik projeleri de hayata geçirmeye çalışıyoruz. Çok şükür ülkemizin içinden geçtiği tüm zorlukları milletimizin desteği ve güveni ile aştık ve aşmaya da devam ediyoruz. Bir kez daha milletimizin desteği ve güveni ile Unity’de 2023 hedeflerimize ulaşacağımızı umuyorum. AKP’li büyük bir aile olarak 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuz doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilatımıza özverili çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın