medyauzmani.com
Türk voleyboluna büyük övgü – Anayurt Gazitsi – Dost Haber

Türk voleyboluna büyük övgü – Anayurt Gazitsi

Avrupa Voleybol Federasyonu (CEV) 43. Genel Kurulu, Üye Devletler Federasyonu başkan ve temsilcilerinin katılımıyla Hollanda’nın Arnhem kentinde gerçekleştirildi. Konferansta Baladna, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Östundağ, TVF Milli Takımlar Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, TVF Genel Sekreteri Atti. Nihal Amel ve TVF Uluslararası İlişkiler Direktörü ve Organizasyonlar Nilüfer Başak Šimonski.

Genel Kurul’a konuşmacı olarak katılan TVF Başkanı Üstündağ, sunumunda başarı hikayelerini anlattı. Federasyon Başkanı Dr. Ari Graça ve CEV Başkanı Aleksandar Boric’in yakından takip ettiği sunumda TVF Başkanı Östundag, yönetim olarak oluşturdukları projeler, aldıkları kararlar ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun başarı yolculuğunda aldıkları uygulamalar hakkında bilgi verdi. TVF Başkanı Üstündağ konuşmasının ardından 3 dakikalık bir video ile delegelere bu adımları izletti. Delegeler tarafından ayakta alkışlanan TVF’nin programı salonda büyük beğeni topladı.

Voleybol devi olarak görülen Türkiye’nin daha küçük bütçelerle diğer ülkelere ilham verdiğini belirten CEV Başkanı Borisiç, Türkiye Voleybol Federasyonu ile gurur duyduğunu ve diğer ülke federasyonlarının da aynı yolu izlemesi gerektiğini söyledi. Türkiye Voleybol Federasyonu’nu takdirle anan Boricic, mühendisi bu olağanüstü başarısından dolayı TVF Başkanı Üstündağ’ı içtenlikle tebrik etti.

CEV Başkanı Borić, Türkiye ve Türkiye’nin voleybolu geliştirmek için aynı yolda olmasından çok mutlu olduğunu ve büyük bir işbirliği içinde olduklarını söyledi. CEV Başkanı Boricic, TVF Başkanı Üstündağ önderliğinde, Türkiye’de plaj ve kar voleyboluna ilginin ulusal ve uluslararası etkinliklerle her geçen gün artarak devam ettiğini, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Türkiye’de birçok başarılı organizasyona imza attığını söyledi. süreç, hem FIVB hem de CEV. Yetkililer tarafından düzenleyici olarak aranan bir ülke haline geldiğini belirtti. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Borisiç, sunumunda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun tüm faaliyetlerini ve sosyal medya hesaplarındaki verileri delegelere aktarırken, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun voleybola yaptığı yatırımlar tarihe geçti. büyük övgü.

Voleybol Merkezi Genel Kurulu’nun ardından Balkan Voleybol Federasyonu (BVA) Başkanı Mehmet Akif Östündağ başkanlığında 11 üye ülkeden federasyon temsilcilerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda BVA’nın faaliyetleri ve güncellenmesi gereken kurallar ele alındı; BVA Başkanı Üstündağ da anlaşma sağladıkları sponsorlara müjdeyi verdi.

222 üye ülke temsilcilerinin katılımıyla bugün başlayan 38. FIVB Kongresi’nin açılış gününde, ülkemizin ev sahipliği yaptığı uluslararası organizasyonların fotoğrafları gösterilerek voleybolun gelişimi vurgulandı.

38. FIVB Kongresi 25 Eylül Pazar günü sona erecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın