medyauzmani.com
Sakarya’da nefes kesen off-road – Anayurt Gazitsi – Dost Haber

Sakarya’da nefes kesen off-road – Anayurt Gazitsi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2022 Bitlas Off-Road Türkiye Şampiyonası’nda heyecan devam ediyor. Beşinci ayak yarışlarının ikinci etabı Al Jazeera Spor Tesisleri’nde hazırlanan parkurda başladı. Sakarya’da yarışları başarıyla tamamlamak için 14 ilden 30 araç ve 60 sporcu yarışıyor.

Dönüş yarışlarının ilk gününde 14 ilden 30 araç ve 60 sporcu farklı parkurlarda etapları en hızlı şekilde tamamlamak için seyahat etti. Türkiye’de ve dünyada bu alanda büyük başarılara imza atan pilotların kıyasıya mücadele ettiği organizasyonun ikinci etabında heyecan doruğa ulaştı. Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Motor Sporları Federasyonu ve 54 motor sporları kulübünün iş birliğiyle gerçekleştirilen organizasyonun ödül töreni saat 18.00’de Al Jazeera Sports tesislerinde yapılacak.

Adrenalin dolu bu yarışları izlemek için sabahın erken saatlerinden itibaren seyircilerin geldiği Spor Ada tesislerinde bir şölen yaşanıyor.

Off-road yarışçıları, beşinci segment yarışlarını başarıyla tamamlamak için büyük çaba sarf ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Türkiye’nin en büyük yarışı olan 2022 Petlas Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın beşinci etabını Sakarya Spor Şehri’nde yapıyoruz. İkinci gün yarışlarında heyecan doruğa ulaştı. tüm katılımcılar.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın