medyauzmani.com
Mhp Bigadiç ve Sındırgı’da ilçe toplantılarına devam etti – Dost Haber

Mhp Bigadiç ve Sındırgı’da ilçe toplantılarına devam etti

MHP Balıkesir İlçe Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu ve Bigadiç İlçe Başkanı Selçuk Öke’nin ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmelerin ilk durağı Bigadiç oldu. Heyet, MYK üyesi Murat Qatra, MYK üyesi Bülent Masaoğlu, Milletvekili Aksaray Ramzan Kaşlı ve Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef’ten katılımcılara danışmanlık yaptı. İstişare toplantısının ardından Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Afko, şehitlik anıtını göstererek konuklara bilgi verdi.
Pigadia’daki sanatçıları ziyaret etmek
Begadiç İlçe Başkanı Selçuk Oki ile birlikte “Adım Adım 2023 İlçesi Anlatım ve Aydınlatma Programı” kapsamında MYK Üyesi Murat Qatra, MYK Üyesi Bülent Masaoğlu, Milletvekili Aksaray Ramzan Kaslı, Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sadaf’tan oluşan heyet, Begadiç İlçe Başkanı Selçuk Oki ile birlikte ” Bigadiç Tüccarlarına gitti ve onlarla sohbet etti.
İkinci durak Jin
Adım adım 2023: İlçe ve tezhip romanı buluşmasının ikinci durağı Sındırgı semti oldu.
Aynı heyetin Sındırcı İlçe Başkanı İsmail Tavşanoğlu ile birlikte “Adım Adım İlçe Anlatım ve Aydınlatma Programı 2023” katılımıyla Akpınar Yaşam Merkezi’nde istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Sindirji Belediye Başkanı Akram Yavaş da katıldı.
Görüşmenin ardından Sındırgı Çarşısı pazarını ziyaret eden MHP heyeti, esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

 

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın