medyauzmani.com
‘Metin Oktay Kulüpler Arası U-12 Futbol Turnuvası’ başladı – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

‘Metin Oktay Kulüpler Arası U-12 Futbol Turnuvası’ başladı – Anayurt Gazetesi

Türk futbolunun efsane ismi Metin Oktay adına Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen Metin Oktay Kulüpler Arası U-12 Futbol Turnuvası başladı. Kartal Belediyesi ve Kartal Spor ve Çevre Amatör Kulüpler Derneği (KASK) ile ortaklaşa düzenlenen turnuvanın açılış maçında Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Toplantıya Kartal Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Arda Savaş, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Güler ve KASK Başkanı Nasır Süleymanoğlu katıldı.

Atalar Spor Kompleksi’nde düzenlenen turnuvanın ilk maçı Soğanlık Spor ile Kartalpaşa Spor arasında gerçekleşti. Açılış, katılan heyet tarafından gerçekleştirildi. Maçta futbolcular 90 dakika kıyasıya mücadele etti.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, turnuvanın ilk düdüğü ile tüm takımlara başarılar diledi ve Kartallı futbolseverleri turnuvayı takip etmeye davet etti. Kartal Belediyesi’nin sporu ve sporcuyu her alanda desteklediğini belirten Başkan Gökhan Yüksel, Türk futbolunun efsane ismi Metin Oktay’ın Kartal’da yaşadığını söyledi.

20’ye yakın amatör kulübün ve 100’e yakın genç sporcunun katıldığı turnuvanın final maçı ise 25 Eylül Pazar günü oynanacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın