medyauzmani.com
Mega City’de Marka Şehir Rüzgarı – Dost Haber

Mega City’de Marka Şehir Rüzgarı

Geniş bir kültür yelpazesi, yöresel ürünleri ve damak zevkini bozan lezzetleri ile İstanbul’a damgasını vuracak olan ‘Marka Şehir Balıkesir’ Yenikapı’da tek yürek oldu. Tanıtım günlerinin açılışına Vali Hasan Sheldak’ın yanı sıra Balıkesir Milletvekilleri Bilgin Uygur, Mustafa Canbe, Bakiz Mutlu İdemir ve Başkent Belediye Başkanı Yücel Yılmaz katıldı.

50 Cheese City, Brand City, Food City ve Tourism City gibi nitelikleri bir araya getiren tanıtım günlerinde tirit, kolonya, altın sıvı zeytinyağından Balıkesir fokuna kadar birçok değerin sergilendiği köşkleri Vali Sheldak ve arkadaşları ziyaret etti. bir şemsiye. Vali Sheldak, İstanbul’daki Balıkesir halkını Pazar gününe kadar Yenikapı’ya davet etti. Balıkesir tanıtım günlerinin hazırlanmasında emeği geçen tüm kurumlara teşekkür etti.

Balıkesir İli himayesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Borsası iş birliği ile tanıtım günleri düzenlenmektedir. Balıkesir’in Kova-yi Melli kentinin kurtuluşunun 100. yılında görkemli bir şekilde düzenlenen “Balıkesir Tanıtım Günleri”nde 60’tan fazla yerel üretici ve 40’tan fazla kültürel ürün ziyaretçilerini bekliyor.

Mega City'de Marka Şehir Rüzgarı

İstanbul Yenikapı’da 100’den fazla pavyonu bulunan fuar, 18 Eylül Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Balıkesir’in turistik cazibe merkezlerinin, gastronominin durduğu stantlarda yöresel lezzetler ve el sanatlarının tanıtımı yapılacak, coğrafi işaretli ürünler büyük sayılara ulaşacak.

Mega City'de Marka Şehir Rüzgarı

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın