medyauzmani.com
KYK-Kampüs Hattında Konser – Balıkesir Haber TV Yaşam – Dost Haber

KYK-Kampüs Hattında Konser – Balıkesir Haber TV Yaşam

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yusel Yılmaz’ın talimatıyla geçen yıl 4,5 TL olan KYK-Kampüs Hattı uçuş ücreti, öğrencilere özel hazırlanan abonelik ücreti ile 2,80 TL’ye düşürüldü. Ayrıca okulun ilk haftası olması nedeniyle büyükşehir sabah saatlerinde ilk KYK-Kampüs hattında öğrencilere müzik ziyafeti verdi.


Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2022-2023 eğitim öğretim yılında üniversite öğrencilerine yönelik Konaklama Vakfı ve Gençlik Yurtları (KYK) ile Balıkesir Jagis Üniversitesi Kampüsü arasında hizmet veren araçlarla ilgili çalışmalara başladı. uygun fiyatlı ulaşım hizmetleri. Mevcut araçların renkleri değiştirilmiş, sürücülerinin üniforma giymelerine izin verilmiş ve 18 metrelik üç körüklü araç dahil edilerek sefer sayıları artırılmıştır.

Abonelik planı ile 1 yolculuk 2.80
Ayrıca okulun ilk haftası olması nedeniyle KYK-Kampüs Hattı’nın ilk sabah uçuşunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Enstitüsü sanatçıları müzik ziyafeti verdi. Üniversite öğrencileri de müzik eşliğinde gezilerini gerçekleştirdi. Geçen yıl 4,5 TL olan öğrenci ücreti bu yıl 4 TL’ye revize edildi. Ayrıca öğrenci abonelik tarifeleri oluşturularak yolculuk 2,80 TL’ye düşürülmüştür.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın