medyauzmani.com
İlçe Başkanı Dt. Akram Başaran: “Her şey Balıkesir ve Türkiye için…” – Dost Haber

İlçe Başkanı Dt. Akram Başaran: “Her şey Balıkesir ve Türkiye için…”

Alışveriş ve yaşam merkezi avlusunun ikinci etabının açılışının ardından AK İlçe Başkanlığı Balıkesir, Bölge Başkanı Dr. Akram Başaran başkanlığındaki belediye meclisi toplantı salonunda; AK Parti milletvekilleri Balıkesir, Bilgin Uygur, Mustafa Kanbe, Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Başkent Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bölge yürütme kurulu üyeleri, il kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı ve başkanlar. AKP ilçelerinden yoğun gündemli bir toplantı gerçekleştirdi. tanıştı.

3 Ekim Dünya Habitat Günü Balıkesir’de kutlanıyor…

AKP’li Balıkesir ilçe başkanı Det Akram Bacharan, 3 Ekim 2022’de Balıkesir’de gerçekleştirilecek olan Dünya Habitat Günü kutlamalarının Birleşmiş Milletler Dünya Habitat Günü kutlama programının Kent markası Balıkesir için büyük önem taşıdığını belirterek, imzamızı attık. Milletvekillerimizle protokolümüz. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, meclisimde konuyu bize bildirdi. Balıkesir’i tanıtmak için eşsiz bir fırsat olan Dünya Habitat Günü kutlamalarını şehrimizde yapmaktan gurur duyuyoruz. Böylesine önemli bir organizasyonun ilimizde düzenlenmesi Balıkesir’in marka değerine büyük katkı sağlayacaktır. Bunun için 3 Ekim 2022 tarihinde Balıkesir’de yapılacak olan Dünya Habitat Günü kutlamaları çerçevesinde teşkilat üyelerimizin üstlenecekleri görevler, milletvekillerimiz, başkent belediye başkanı, belediye başkanları, il bölge yürütme kurulu, illerdeki kadın kolları, gençlik kolları, ilçe başkanları, yapılması gerekenler konusunda bir noktadalar ve kapsamlı bir değerlendirme toplantısı yaptık. Şehrimizin Dünya Habitat Günü kutlamaları kutlu olsun.”

AKP olarak Palais’e iş getirmeye devam ediyoruz…

AKP’nin bölge başkanı DT. Akram Başaran, görüşmeye ilişkin değerlendirmesini şöyle sürdürdü.

“Bugün Balıkesir’e çok güzel bir hizmet daha sunmanın mutluluğunu yaşadık. AKP iktidara geldiği günden beri hem Türkiye’de hem de Balıkesir’de geleceğimiz için çok düşüncemiz var.

Önemli yatırımlar, işletmeler ve hizmetler yaptı. Atmaya devam ediyor. Açılışını gerçekleştirdiğimiz Avlu ve Yaşam Merkezi AVM’nin ikinci etabının açılışı bu anlamda büyük önem taşıyor. Balıkesir’de yaşam kalitesini yükselten bu çalışmada emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusel Yılmaz ve ekibine teşekkür ederiz. AK olarak Balıkesir’imize hizmet vermeye ve iş kazandırmaya devam ediyoruz.

AKP ‘Kent Buluşmaları’ ile tüm kadrosuyla sahada olacak…

AKP Balıkesir teşkilatı olarak olası şehir ziyaretleri ve açılışlar ile ilgili programı ve 2023 seçimleri organizasyon çalışmalarımızı değerlendirdiğimiz toplantımızda “Kent Buluşmaları” etkinlikleri programladık. “Kent Buluşmaları” programı çerçevesinde MYK, MKYK, bakanlarımız ve hatta bakanlarımızın katılımıyla aynı gün ilimizde, aynı anda 20 ilçede yoğun olarak uygulayacağımız bir saha programı hazırladık. diğer şehirlerden temsilcilerimiz. Kurumumuzla bu konudaki hazırlık çalışmalarını değerlendirdik. AKP olarak 2023 seçimlerini tüm kadromuzla en küçük noktamıza varacak şekilde planlıyor ve yürütüyoruz. Ümmet Fırkası, Adalet ve Kalkınma Partisi her zaman ümmetin yanındadır. Balıkesir ve Türkiye için her şey. Durma, devam et.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın