medyauzmani.com
İbrahimja ilçesinde aile ziyaretleri başladı – Dost Haber

İbrahimja ilçesinde aile ziyaretleri başladı

Vali Hasan Sheldak öncülüğünde yürütülen Balıkesir Sosyal ve Kültürel Entegrasyon Projesi kapsamında, Edremit İlçesi İbrahimca Mahallesi sakinlerine yönelik iyileştirme çalışmaları yapmak üzere 8 farklı kurumdan 4 kişi ev ziyaretlerine başladı.

İbrahimja ilçesinde yapılacak ev ziyaretlerinin hazırlıklarını yakından takip eden Vali Sheldak, mesainin ilk gününde personeli yalnız bırakmadı. Ev ziyaretleri kapsamında işletmeleri tek çatı altında toplayacak çalışmalarla mahalle sakinlerinin devletin sıcaklığını her zaman yanlarında hissedeceklerini söyleyen Vali Sheldak, yaptığı ziyaretler öncesinde personelle bir araya geldi. da katıldı. Kurumların işbirliği ve işbirliği yoluyla samimi bir yaklaşımla mahalleye katkı sağlayacaklarını kaydeden Sheldak, “Çalışmamız devlet adına, cumhurbaşkanımız adına halkımızın kapısını çalan ve benimseyen büyük bir projedir. “Sen bir vatandaşsın, seni önemsiyorum ve buraya gerçek duygularla geldim.” gibi bir yaklaşım. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve sekiz kurumumuzun değerli çalışanlarına teşekkür ederim. İbrahimja Mahallesi’nde 32 çalışanımız dört grup halinde her bir vatandaşımızı devlet adına kucaklıyor. Millet olarak, çocuk, yetişkin, genç, kadın erkek ayrım gözetmeksizin hepsine elimizi uzatıyoruz. Mutlu ve iyimserim. Burada uygulama sonuçlarını değerlendirmek, bakanlıklarımızla istişare etmek ve buna benzer kapsamlı çalışmaları birlikte yürütmek istiyoruz. İbrahimja mahallesi belediye başkanına olumlu ve özverili yaklaşımından dolayı mahalle adına teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalleye sıcak bir karşılama

Muhafazakar mahalle sakinleri Sheldak’a ilgisinden dolayı teşekkür etti. İbrahimjieh’in yıllardır ıssız kaderinde bir dönüm noktası olan eserin eksik bir hizmet olduğunu ifade ettiler. Ekiplerin sıcaklığına dikkat çeken mahalle halkı, devletin kendilerine samimiyetle elini uzattığını hissettiklerini doğruladı.

Ziyaretlerin ilk gününde ilgili kurum yöneticilerine çalışma gruplarına eşlik eden Gildak, ailelerle sohbet etti. Ailelere çalışmanın içeriği hakkında bilgi veren Vali Sheldak, sözü, özenle hazırlanmış formlarda soru soran ekiplere bıraktı.

İbrahimja ilçesinde aile ziyaretleri başladı

900’e yakın aileye planlanan takvimle ziyaretler yapılarak nüfusun sağlık, gençlik, spor, din hizmetleri, eğitim, sosyal hizmetler ve istihdam gibi alanlardaki ihtiyaç ve talepleri belirlenecek ve işbirliği içinde karşılanmasına çalışılacaktır. .

 

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın