medyauzmani.com
İBB Başkanı İmamoğlu Atakum Belediyesi’ni ziyaret etti – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

İBB Başkanı İmamoğlu Atakum Belediyesi’ni ziyaret etti – Anayurt Gazetesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Samsun’da Atakum Belediyesi’ni ziyaret etti.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Devici’yi makamında ziyaret eden İmamoğlu, ziyaretin ardından vatandaşlarla görüştü.

İmamoğlu burada yaptığı konuşmada, dayanışmayı, işbirliğini geliştirmeyi, şehir ve kasabalara en yüksek hizmeti vermeyi ilke edindiklerini belirterek, “Göreceksiniz, hepinizin gurur duyacağı işler yapacağız. mantıklı, altı masa toplanır.Altı masa, ülkemiz tarihinin belki de en önemli ortağıdır.Aklın dairesidir.Ortak gelecek, ortak umudun makamıdır.Bu devirde her şey siyasetin, her şeyin üstündedir. ülkenin geleceği içindir.” İfadeler kullanın.

Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

“Öncelikle son yerel seçimlerde büyük bir dayanışma ile bizimle birlikte emeği geçen İYİ Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Sayın Meral Akşener, bu pozisyonlardan kazananlarla iş birliğinin faydasını hisseden kişiler olarak. , diğer dört partinin liderleri birlikte üstün çalışmalarını ortaya koyacaklar ve kararlar alacaklar ve 2023’te ülkemizin ikinci yüzyılında birer birer izlerini ve adımlarını atacağız. En tecrübelilere, en doğru yöntemlerle kimseyi bırakmadan, kimseyi siyasi kavramlarla ayırmadan, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde daha önce görmediğimiz olumlu bir çabayı birlikte göstereceğiz. oy, büyük bir fark, bu ülkenin deneyimini büyük bir değişiklik haline getireceğiz.”

Daha sonra İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi işbirliğiyle inşa edilen Tavlan Kız Öğrenci Yurdu’nda incelemelerde bulundu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın