medyauzmani.com
Güvenlik Toplantısı Yapıldı – Balıkesir News TV Gündem – Dost Haber

Güvenlik Toplantısı Yapıldı – Balıkesir News TV Gündem

Toplantıya Vali Sheldak, Ayvalık İlçesi Valisi Hasan Yaman, Bandırma İlçesi Valisi Engin Akçakal, Burhaniye İlçesi Valisi Elias Memiş, Edremit İlçesi Valisi Ahmet Udabaş, Erdeç İlçesi Valisi A. İlçe Emniyet Kaymakamı Güler Jules, Komutan J. K. Dr.. Albay Ali Yıldız, Sahil Güvenlik Komutan Yardımcısı, Kuzey Ege Grubu SG. Binbaşı Hadar Ahmed Yakin, bölge emniyet müdürleri ve bölgenin jandarma komutanları.

Toplantıda turizm sezonunda güvenlik ve asayiş adına yürütülen faaliyetler ele alındı. Katılımcılarla fikir alışverişinde bulunan Sheldak, geniş bir coğrafyada yer alan Balıkesir’in eşgüdüm içinde yürütülen faaliyetler açısından şanslı bir il olduğunu belirtti. Vali Hasan Sheldak, yeni dönemdeki uygulamalarının değerlendirildiği toplantıda koordineli çalışmanın önemine vurgu yaptı. Kararlarımızı hayata geçirirken duyarlı ve tutarlı olmalıyız.Dinamik değişime göre değerlendirmeler yapıp, hazırlıklarımızı ve eylemlerimizi yürütmeliyiz.İlimiz çok geniş alana sahip bir turizm şehridir.Bu açıdan, Şehrimize farklı bölgelerden insanların geldiğini düşündüğümüzde, toplumun her katmanıyla etkileşim halinde olduğumuz bir konumda olmalıyız.”

Vali Sheldak, bir sonraki zeytin hasadında hırsızlık olmaması için tüm hazırlıkların eksiksiz yapılması talimatını verdi.

Güvenlik toplantısı yapın

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın