medyauzmani.com
“EYT’nin yarası bu yıl bitmeden iyileşecek” – Anayurt جريدة – Dost Haber

“EYT’nin yarası bu yıl bitmeden iyileşecek” – Anayurt جريدة

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin açıklamaları:

“Türkiye’yi aydınlık bir geleceğe taşımaktaki sorumluluğumuz çok büyük. Çünkü biz bu ülkeyi koşulsuz seviyoruz. 2023’te bir yandan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlarken, bir yandan da Türkiye Cumhuriyeti’ni seçeceğiz. Öte yandan 28. Parlamento.

EYT Yönetmeliği: Bu yara bu yıl bitmeden kapanacak

Milletimizin beklenti ve taleplerini Meclis’te tek tek hayata geçireceğiz. Bir tanesi EYT ile kardeşlerimize zarar veriyor. Umarım bu yara bu yıl bitmeden iyileşir ve adaletsizlik kökten çözülür.

2023 yılına güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Her detayı dikkate alan sağduyulu bir anlayışla çalışmalarımıza hız veriyoruz. Bu millet, bu vatan, bu bayrak benimdir diyen herkesi kucakladık. Türk milletinin rezil olma ihtimalinin ve 2023’te sonu belli olmayan bir maceraya atılma iradesinin söz konusu olmadığını gördük. İnsanların varlığını sonuna kadar koruyacağını fark ettik. Bunu Halk İttifakı’nın elinde yapacak. 11 Eylül’de Bursa’da, 18 Eylül’de Kayseri’de ve 25 Eylül’de Erzurum’da yaptığımız görüşmelerle arenanın boş olmadığını gösterdik.

Yanıtlayanları yanıtla

Tükenmiş anketörlerin yüz kişi kalsa çıkıp çıkamayacaklarını yeniden düşünmelerinin faydalı olacağını düşünüyorum. Devrilen ağaca baltayla vuran zavallılara, Türk milleti var oldukça 3 hilalin engellenmeyeceğini hatırlatmak isterim. MHP Türkiye’nin son kalesidir. Anketler bunu söyledi, bunu söyledi. Bu bizim için bir vızıltı. Biz milletimize sahip çıkıyoruz. Milletimiz ne derse onu yaparız. Güvercinleri üfleyerek, kişneyerek atları besleyerek ısıtmaya çalışanlar için, sevgili Türk milleti, zamanı geldiğinde bedelini ödemeyi beklemektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın