medyauzmani.com
Evlerinde tuvalet dahil tüm kapılar açık – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

Evlerinde tuvalet dahil tüm kapılar açık – Anayurt Gazetesi

That ’70s Show’da tanışan ve yıllar sonra aşık olmaya başlayan Mila Kunis ve Ashton Kutcher çifti, tuvalet kapılarını asla kapatmadıklarını söylediler.

bana göre! News’e konuşan çift, aile içinde şeffaf bir ilişki sürdürmeye çalıştıklarını ve bu nedenle evin tüm kapılarını her zaman açık tutmaya karar verdiklerini belirtti.

Kunis, “Evde kapılar her zaman açık, kilitli olan yok, tuvalete gittiğimde kapıyı açık bırakabilecek biri olduğumu hiç düşünmemiştim” diye itiraf etti.

Kunis, ailesi her zaman kapıyı çalıp içeri girmek istediği için kapıları açık bırakma nedenini gösterdi.

“Çocukları sadece kirliyse yıkıyoruz”

Kunis önceki ifadelerinde iki çocuğunu doğduklarından beri her gün yıkamadığını söylemişti. Ünlü çift, bebeklerini sadece üzerlerinde kir gördüklerinde yıkadıklarını söyledi. “Çocukları kirli görürsen onları temizle,” dedi Kunis, “aksi halde bunun bir anlamı yok.”

Miraslarını çocuklara bırakmayacaklar

Çift, geçmişte çocukları hakkında ilginç açıklamalar yaparak zirveye çıktı. İki yıl önce bir radyo programına katılan çift, çocuklarına miras bırakmayı düşünmediklerini açıklamıştı. Kutcher, “Çocuklarım ayrıcalıklı bir hayat yaşıyor ve bunu bilmiyorlar. Gelecekte bunu bilmeyecekler. Çünkü bildikleri tek yaşam biçimi bu” dedi. Servetlerini hayır kurumlarına bağışlamayı planlıyorlar. Mila Kunis, çocuklarının becerikli ve girişimci olmalarını istediğini söyledi.

içindesin

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın