medyauzmani.com
Everinde belediyesinden öğrenciler için ücretsiz hizmet – Dost Haber

Everinde belediyesinden öğrenciler için ücretsiz hizmet

Ücretsiz bölümlerden herkes memnun
Öğrencilerimiz için başlattığımız projeden herkesin memnun olduğunu söyleyen Başkan Yusuf Cengiz, “Özellikle ilçe merkezinde devam eden kazılardan sonra trafik açısından zor zamanlar geçirebiliyoruz. Bu süreçte de çalışmalarımıza devam ediyoruz. öğrencilerimizi Atatürk Meydanı’ndan alıp okullarına götürmek için ücretsiz.
Bu uygulamayı 2021-2022 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde gerçekleştirdik. Bu yıl okullar başlarken öğrencilerimin hayatını kolaylaştıracak uygulamalarımıza devam ediyoruz. Başta öğrencilerimiz olmak üzere velilerimiz hayata geçirdiğimiz bu uygulamadan oldukça memnun. Atatürk Meydanı’ndan başladığımız uygulamamızı birkaç farklı noktaya taşımak istiyoruz. Free Loop Tour’u düzenlediğimiz, pist dışı öğrencilerin yoğun olarak bulunduğu alanları belirleyeceğiz ve buna göre planlayacağız. “
Okula giriş ve çıkış saatlerine göre planlama yaptıklarını belirten Cengiz, “Hafta içi her gün 08:00-08:15 ve okul bittikten sonra 15:00 – 15:30 – 16:30 saatleri arasında ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Okul saatlerinde değişiklik, gerekli düzenlemeleri yapacağız.

iyi iş yapıyoruz
Özellikle bu yıl sosyal belediyecilik anlamında güzel şeyler yaptığımızı söyleyen Başkan Cengiz, “Güreşten fuarlara konserlere kadar güzel şeyler yapıyoruz. Bu hafta sonu bir de binicilik sporu etkinliğimiz var. Bu tür etkinlikler tanıtım için güzel etkinlikler. Her yaş grubuna hitap etmek için özenle çalışıyoruz.Bunu belediyemizdeki tüm birimlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.Her geçen gün daha fazla sosyal etkinlik gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

 

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın