medyauzmani.com
Etrafınızı kitap kokusu saracak Kayseri – Anayurt Gazitsi – Dost Haber

Etrafınızı kitap kokusu saracak Kayseri – Anayurt Gazitsi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören ve ziyaretçi rekoru kıran Beşinci Kitap Fuarı 14-25 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Kayseri Belediye Başkanı d. Mamduh Büyük Kılıç’ın özel önem verdiği kitap fuarının 5.’sinde ünlü yazarların ve yayınevlerinin geniş bir kitap seçkisiyle gerçekleştirileceği Kayseri’de 5. Kitap Fuarı, ünlü ve sevilen yazarları bir araya getirmeye hazırlanıyor. onların okuyucuları.

Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’de düzenlediği 5. Kitap Fuarı’nın çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Büyükliç, tüm Kayserilileri 14-25 Ekim tarihleri ​​arasında düzenlenecek 5. Kitap Fuarı’na aynı coşkuyla davet etti. ve önceki kitap fuarlarında olduğu gibi heyecan.

Büyükşehir’in kentin eğitimine ve gelişimine katkısı

Büyükşehir Belediyesi kültür, sanat ve eğitim alanındaki çalışmalarıyla başta öğrenciler ve gençler olmak üzere kentin eğitim ve gelişimine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda en ilgi çekici ve kapsamlı etkinliklerden biri olan kitap fuarını her yıl organize eden Büyükşehir Belediyesi, her yıl yeni kütüphaneler ve eğitim faaliyetleri ile Kayseri’nin gelişimine destek oluyor. Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Kayseri Kitap Fuarı sayesinde yüzlerce şair, yazar, sanatçı ve yayınevi şehirde kitapseverlerle buluşacak.

Her yıl bir önceki yıla göre daha fazla kitapseveri ağırlayan Kayseri Belediyesi’ndeki kitap fuarına bu yıl da yoğun ilgi bekleniyor. Geçen yıl 815 bin 110 ziyaretçiyi aşan kitap fuarı rekor kırdı. Bu yıl ziyaretçi sayısının daha fazla olması bekleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın