medyauzmani.com
Burayı daha önce hiç böyle görmemiştim – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

Burayı daha önce hiç böyle görmemiştim – Anayurt Gazetesi

Angelina Jolie, siklonun yıkımından sonra sel mağdurlarını desteklemek için geçen hafta Pakistan’ı ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği elçisi olan Hollywood yıldızı, deneyimlerini sosyal medya üzerinden paylaştı. “Geçen hafta, ülkenin üçte birini sular altında bırakan şiddetli selin yol açtığı yıkıma tanık olmak için yerel örgütlerle Pakistan’daydım. Pakistan’ı daha önce pek çok kez ziyaret ettim ama daha önce hiç böyle görmemiştim” dedi 47- yaşındaki Amerikalı aktris.

Jolie, “Uluslararası toplumu daha fazlasını yapmaya zorlamak konusunda yanınızdayım. Bunu çok fazla söylediğimizi hissediyorum. Yardım, yardım ve destek talepleri hakkında konuşuyoruz, ancak bu çok farklı bir şey.” Milyonlarca aile için daha fazla ölüme ve acıya neden olduğunu anlamalarını sağlamak.”

“Dünyaya bir uyanış çağrısı.”

Başkent İslamabad’da sivil ve askeri yetkililerle yaptığı görüşmede Jolie, “Bence bu, dünyaya nerede olduğumuz konusunda gerçek bir uyanma çağrısı” dedi.

Jolie, İran’daki kadınları ve protestocuları da destekledi. Çarşamba günü, İran’da “ahlak polisi” tarafından başörtüsünü düzgün takmadığı için gözaltında öldürülen Lamhasa Amini’nin protesto görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

İranlı Kadınların Desteklenmesi

Jolie, “Cesur, cüretkar ve cesur İranlı kadınlara gelince. Onlarca yıl ayakta kalan, direnen ve bugün sokağa çıkan herkes Mehsa Amini ve onun gibi tüm İranlı gençlerdir…” diye devam etti ünlü oyuncu. Aşağıdaki gibi paylaşın:

“Kadınların ahlaklarını sorgulamaya, zihinlerini yeniden eğitmeye, bedenlerini kontrol etmeye ihtiyaçları yok. Şiddet ve tehdit olmadan yaşama ve nefes alma özgürlüğüne ihtiyaçları var.”

Öte yandan altı çocuk annesi Hollywood yıldızı, eski kocası Brad Pitt ile velayet meselesini sürdürüyor.

Son zamanlarda Brad Pitt’in süper model Emily Ratajkowski ile ilişkisi olduğu söylendi.

içindesin

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın