medyauzmani.com
Bir gram altının fiyatı 997 liradan işlem görüyor – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

Bir gram altının fiyatı 997 liradan işlem görüyor – Anayurt Gazetesi

Güne yükselişle başlayan gram altının fiyatı 997 liradan işlem görüyor.

Dün ons altının fiyatındaki yükselişe paralel olarak değer kazanan bir gram altının fiyatı bugünü yüzde 0,1 artışla 988 liradan tamamladı.

Yeni güne yükselişle başlayan bir gram altının fiyatı, 10.50 itibarıyla bir önceki kapanışa göre yüzde 0,9 artışla 997 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 1640 liradan, Cumhuriyet altını ise 6675 liradan satıldı.

Ardışık dördüncü gün için yükseliş eğiliminde olan bir ons altının fiyatı şu anda bir önceki kapanışa göre yüzde 0,6 artışla 1,672 dolardan işlem görüyor.

Analistler, İngiltere Merkez Bankası (BoE) tahvil alım programı ve Avrupa Merkez Bankası (ECB) yetkililerine şahin tonlarda sözlü yönlendirmenin ardından doların gelişen piyasa para birimleri ve emtialar karşısında düşmesiyle altın fiyatlarının yükseldiğini söylediler.

Analistler, ABD’de Euro Bölgesi enflasyon ve kişisel gelir ve harcama verilerinin bugün izleneceğini belirtirken, analistler teknik açıdan 1.650 dolar ile 1.620 doların destekte, ons başına 1.680 dolar ve 1700 doların dirençte olduğunu kaydetti. altın fiyat.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın