medyauzmani.com
Bandırma ve Erdak’ta düzenlenen MHP “Roman ve Aydınlanma” toplantıları – Dost Haber

Bandırma ve Erdak’ta düzenlenen MHP “Roman ve Aydınlanma” toplantıları

Bandırma’daki şoför odasında MHP Genel Sekreteri, Borsa Vekili İsmet Büyüktman, MYK Üyesi İbrahim Ünal, MDK Üyesi Mehmet Tekin, Tokat Milletvekili Yusel Bulut, MHP İlçe Başkanı Balıkesir ve parti üyelerinin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyüktman, Bandırma ve Erdeç’te yapılan toplantılarda yaptığı konuşmalarda; Bu seçimler gerçekten kaderin seçimleridir. Bu itibarla Kılıçdaroğlu önderliğindeki CHP’nin ihanetleri ve aziz milletimizle kurdukları gökkuşağı ittifakı ile çevrenizdeki bu ihanet senaryolarını bıkmadan usanmadan paylaşmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyüktman, Bandırma’da gerçekleştirilen “Adım Adım 2023: Bölgede Anlatı ve Aydınlanma Toplantısı”nın ardından Balıkesir Haber TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Büyüktman konuşmasına Balıkesir Hbaer TV’ye yayın hayatında başarılar dileyerek başladı.

İsmet Büyükataman, Bandırma İlçesi’nde gerçekleştirilen “Mahalle Anlatımı ve Aydınlatma Toplantısı”nın verimli geçtiğini vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu.

Borsa Milletvekili İsmet Büyüktman, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri. konuşmaya devam etmek Adım adım 2023: Bölgede anlatı ve aydınlatma toplantıları Ya da değil 125 Bölgeye başlama amacını da açıkladı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın