medyauzmani.com
AKP İstanbul’da “Artı-1 Üye” kampanyasını başlattı – Anayurt Gazetesi – Dost Haber

AKP İstanbul’da “Artı-1 Üye” kampanyasını başlattı – Anayurt Gazetesi

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Online İstanbul” programında “Türkiye’nin en büyük ailesi sizinle güzel” konseptiyle üyesi 2 milyonu aşan İstanbul’da “Artı-1 Üye” kampanyasını başlattı. YouTube’da canlı yayın. .

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Kapaktepe, Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artı Bir Üye” olarak kuruluşlara yönelik talimatı üzerine İstanbul’da çalışmalara başladı. .

İl Başkanlığı resmi YouTube kanalında canlı yayın programı “Online İstanbul”u gerçekleştiren Kabbata, İstanbul’da üyesi 2 milyonu aşan “Artı-1 Üyeler” organizasyonunun tüm üyelerini “Daha Büyük Türkiye” konseptiyle davet etti. Aile seninle güzel.”

AKP’nin İstanbul’da iki milyondan fazla üyesi olduğunu öne süren Kabakteba, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatımızın tüm mensuplarına ‘Artı-1’ olmaları talimatını vermiştir.” Bu emri yerine getirmek için değil, bu emre uygun olarak mümkün olduğunca çok üye toplamak. Ayrıca tüm gücümüzü ve enerjimizi ortaya koyarak üye sayımızı bir an önce mevcut sayının en az iki katına çıkarmak için çabalıyoruz.”

– “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güvenim tam”

“Yüz Yüze 100 Gün” kampanyası kapsamında 12 haftadır İstanbul’u mahalle mahalle dolaştıklarını kaydeden Kabataba, şöyle devam etti:

“Hemen hemen her gün çeşitli noktalarda İstanbullularla buluşan bir kardeşiniz olarak, sokağın Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini ifade etmek istiyorum. Sokak da çok iyi biliyor ki, küresel krizlerin yaşandığı bir dönemde tek ümidimizdir. Cumhurbaşkanımız AKP olsun ya da olmasın, her vatandaşımız ülkemizin ve milletimizin güçlü konumu için tek şansın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde olduğunu ifade ediyor ve destekliyor, bu yüzden meydanda çektiğim fotoğrafla, Sokaklardan gelen güç ve önderimiz adına İstanbul halkının yarattığı sinerjiyle artık 2023 zaferi olmadığını söylüyorum, “Zaferi taçlandırdığımız rekoru konuşmamız lazım. Evet, zaferi taçlandırmanın yolu kazanmak değil, mümkün olan en büyük farkla kazanmaktır. Bugün itibariyle tüm çabamız, çabamız büyük bir rekor kırarak seçimi kazanmak, gelmiş geçmiş en büyük farkı yaratmak için.”

Sandık Erdoğan diyor

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktebe, konuşmasının son bölümünde sandıkların güvenliği konusunda yapılan çalışmalardan bahsetti.

Milletin kullandığı her maçın adresini bulması için sandıkların güvenliğine önem verdiklerini vurgulayan Kapaktepe, Olimpiyat Stadı’nda “Cep Erdoğan Diyor” programı düzenleyeceklerini duyurdu.

Kabbata, tüm sandık görevlilerinin ve 100.000’den fazla örgüt üyesinin katılımıyla önümüzdeki ay yapılması planlanan programa herkesi davet ettiğini belirtti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın