medyauzmani.com
Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi’ni ziyaret etti. – Dost Haber

Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi’ni ziyaret etti.

Balıkesir Lisesi yetkilileri ile görüş alışverişinde bulunan Aydemir, okul anılarını hatırlatarak duygusal anlar yaşarken Balıkesir Lisesi’ne gerekli tüm desteği vereceğini belirtti.

Balıkesir Lisesi Anadolu Lisesi’ne dönüştü, proje okulu oldu! Mutlu Aydemir, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in desteğiyle hem Balıkesir Anadolu Lisesi’ni hem de Susurluk Anadolu Lisesi Proje Okulu’nu kurdu.

Destek ve ilgilerinden dolayı Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya teşekkür eden Mutlu Aydemir, “Balıkesir Anadolu Lisesi’nde 150 öğrencimiz var. Değeri görmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Örnek bir okul olmayı hak ediyor.Milli Eğitim Bölge Müdürümüz Ali Tatlı tarafından tamamen elden geçirilecek olan okulumuzu ziyaret ettik.Okulumuzu müze yapıyoruz, 11.000 kitaptan oluşan kütüphanemiz yenileniyor.

Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi'ni ziyaret etti.Tüm bu çalışmalarda desteğini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yusel Yılmaz’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Aydemir “Vadelilik Enstitüsü Kelişır’ın olmazsa olmazları arasındaydı, şehrimize kazandırmaktan onur duyuyorum!”

Adına şehre getirilen Balıkesir Olgunlaşma Enstitüsü için geçici hizmet binası olarak kullanılacak Abdülhamid Kültür Merkezi’nde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Bölge Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile incelemelerde bulunan Mutlu Aydemir, Özenli çalışmalar sonucunda “Markanın şehrine iz bırakan bir iş sunmaya devam edeceğiz” dedi. dedi.

Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi'ni ziyaret etti.Ankara-Balıkesir arasında hareket eden, enstitüyü Balıkesir’e getiren Mutlu Aydemir, Hasan Avcı Altılul’un kapılarını açtı, iş birliği harika!

Sussorlock’ta çifte eğitim yatırımı!
Susurluk’ta bulunan Susurluk Anadolu Lisesi ve Erkek Yurdu son teknoloji donanımlarıyla tam not aldı.
Susurluk Anadolu Lisesi ve 1915 yılından bu yana şehrin en eski lisesi olan Balıkesir Lisesi proje okulu oldu.
Aydemir’in Balıkesir’e getirdiği geçici enstitüyü gezerken kalıcı yerindeki çalışmaları da yakından takip ediyor.

Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi'ni ziyaret etti.Olgunluk Enstitüsü Daimi Konutunda Metropolitan Hand’e hoş geldiniz!
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a da teşekkür ettiğini kaydeden Mutlu Aydemir, hem Ankara’da hem de Balıkesir’de bu alandaki tüm işlerin merkezinde yer alarak güzel haberler vermeye devam edeceğini belirtti.
Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi'ni ziyaret etti.Ak Partili Balıkesir Milletvekili, mezun olduğu Balıkesir Lisesi'ni ziyaret etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın