medyauzmani.com
Ak Parti Balıkesir İlçe İstişare Toplantısı – Dost Haber

Ak Parti Balıkesir İlçe İstişare Toplantısı


– AK PARTİ BALIKESİR 2023 SEÇİMİNE HAZIR…

Ak Parti İlçe Başkanlığı Balıkesir, Altıeylül Abdülhamit Han Kalkınma Merkezi’nde “Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge İstişare Toplantısı” gerçekleştirdi. Toplantıya Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz başkanlık etti. Ak Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Seçim İşleri Başkanı Ak Parti Genel Müdürü Kadın Kolları Hava Sibel Soilmes, Ak Bölge Başkanı Dt. Akram Başaran, AKP Balıkesir Milletvekilleri Bilgin Uygur, Adil Çelik, Mustafa Canbe, Mutlu Aydemir ve Yavuz Subaşı, BBB Başkanı Yusel Yılmaz, Altılul Belediye Başkanı Hasan Avcı, Belediye Başkanı Karisi Dengir Orkan, Marmara Adaları Belediye Başkanı, Maisu Belediye Başkanı Imur İsmail Cankul, Belediye Başkanı Begadiç İsmail Afko, Evrendi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, AKP Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Meral Cengiz. Seçim çevresi başkanları ve seçim işleri başkanları katıldı.

Ekram Bagran: “Oy sandığı milli iradenin sağlam siperidir.”

Balıkesir İlçe Başkanı Ak Parti DT, Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge İstişare Toplantısı’nın açılış konuşmasını yaparken, şunları söyledi: Akram Başaran, “Ak Parti Balıkesir örgütü olarak 2023 seçimlerine hazırlar ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Sandık milli iradenin sarsılmaz kalesidir. Demokrasiye ve milletimize olan bağlılığımız tamdır. Ülkemize olan inancımız.”

Akram Baaran: “2023’te zafer Adalet ve Kalkınma Partisi’nin olacak”

AKP bölge başkanı DT. Ekrem Başaran, “Ramazan’da çok güzel bir iş çıkardık. Ramazanı 30 gün, 100 gün gibi dolu dolu yaşadık. Milletimize katıldık, gönüllere dokunduk, kalplerimizi birleştirdik. Birbirimizi daha iyi tanımak ve birlikte çalışmak için.” Teşkilatlarımızla sahada. Bu yaz, Meclis tatili ile, milletvekillerimizle, Balıkesir’de hiçbir yere ayrılmayacağız, kapıyı çalmayacağız, kalbe dokunmayacağız. 2023’e kadar çalışacağız. Tüm gücümüzle, meslektaşlarımız ve hemşerilerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı yapmak ve Adalet Partisi’ni ve gelişmemizi iktidara getirmek için 2023 zaferinin AKP’nin ve Halk İttifakı’nın olmasını temenni ediyoruz.Balıkesir Ak Parti olarak Biz hazırız. 2023 hedefimiz, 2053 ve 2071 vizyonumuzla dur demiyoruz, yolumuza devam ediyoruz.”

Ali İhsan Yavuz, Adalet ve Kalkınma Partisi bölge başkanlığını ziyaret etti.

AKP bölge başkanı DT. Akram Başaran’ın konuşmasının ardından parti içinde Gündem ile görüşme gerçekleştirildi. Toplantıda; Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 2023 seçimleri için yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verin ve raporlayın.

Derecelendirmeler yapılmıştır. Görüşmenin ardından Ak Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ve beraberindeki heyet, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek, faaliyetler hakkında Başkan Yusel Yılmaz’dan bilgi aldı. Daha sonra Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden partililer Ali İhsan Yavuz, çiçek aldı. Temsilciler ve belediye başkanlarının da katıldığı ziyarette teşkilatın Balıkesir’deki faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundular.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın