medyauzmani.com
4 Ekim Karisi’de önemli olay – Dost Haber

4 Ekim Karisi’de önemli olay

Kedi ve köpekler için kulübelerle sokak hayvanları için sıcak yuva oluşturan Karisi Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde önemli bir etkinlik düzenledi.

Karisi Belediyesi, hayvanları koruma amacıyla 4 Ekim münasebetiyle vatandaşlara 2 ton kedi ve köpek maması ile 1.500 mama kasesi dağıttı.

Törene Karisi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karisi İlçe Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Yusuf Hokaoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Muhyiddin Dikir de katıldı.

Saleh Tozan Kültür Merkezi önünde düzenlenen törende vatandaşlara stantlarda ücretsiz yemek ve bebek maması ikram edildi. Ayrıca vatandaşlara hayvan hakları konusunda bilgilendirici broşürler dağıtıldı.

4 Ekim Karisi'de önemli olay

“Yaz kış hayvan depolarını koruyoruz”
Belediye Başkanı Orkan, sokak hayvanlarına sadece belirli günlerde değil, yıl boyunca sahip çıktıklarını, yaz ve kış aylarında periyodik olarak kase su, mama ve mama dağıttıklarını söyledi.

4 Ekim Karisi'de önemli olay

Şehrin birçok noktasına kedi ve köpek barınaklarının kurulduğunu kaydeden Arkan, “Yunus Emre’nin ‘Yaratığı Yaratandan dolayı seviyorum’ mottosuyla siz değerli dostlarımıza elimizi uzatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. yerleştirdiğimiz mama kaplarını sıkın, mamanın olmadığı noktaları tamamlayın Eksik olduğumuz noktalarda lütfen 4449910 numaralı çağrı merkezimizden hemşehrilerimize bildirin Sokak ve sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için hayvanseverlerle birlikte çalışıyoruz. sokakta evsiz hayvanlar.

4 Ekim Karisi'de önemli olay

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın